Araç Bakım & Onarım

Araç Bakım & Onarım

Araç bakım ve onarımı için servisimizi seçerek en doğru kararı vermiş olursunuz.

İçinde bulunduğunuz mevsime ya da girmekte olduğunuz mevsime göre hazırlık yapmak istiyorsanız servisimiz bu konuda aracınızı hazırlayacak ve size gereken yardımı yapacaktır. Tarafımızdan özenle sunulan;
 
  • Periyodik Bakımlar
  • Bahar Bakımı
  • Kış Bakımı 
  • 15 Adımda Kontrol Hizmeti
  • Check-Up Hizmeti 
     
Sayesinde aracınızın mevsime ve zorlu yol koşullarına hazırlıklı olması sağlanmaktadır. Aracınızı baştan sona kontrol eden uzman kadromuz arızaların hızlı tespiti için bilgisayarlı teknolojileri kullanır ve sizi bir an evvel çözüme götürür.
 

Araç Bakım Ve Onarım Çözümleri

Araç bakım ve onarımı konusunda çok titiz çalışmalarımız var. Bu çalışmalarımız sayesinde bize müracaat eden tüm araç sahipleri servisimizden memnun ayrılıyor. Mevsime uygun tercihler ve bu tercihlere uygun çalışmalar sayesinde, yaz kış aracınıza güvenebilirsiniz. 

Motor başta olmak üzere aracınızın pek çok sistem ve parçası düzenli bakımlar esnasında gözden geçirilmektedir. Müşteri memnuniyetini her zaman önemli bir görev olarak kabul etmiş olan servisimiz, oto mekanik çözümleri ile yine size gereken desteği sağlayacaktır. 

 

Araç Bakım Ve Onarım Servisi

Çorum araç bakım ve onarım hizmetleri, servisimiz tarafından modern istasyonlarda sunulmaktadır. Servis çok geniş ve avantajlı olmakla birlikte, burada verilen hizmetler müşteri memnuniyetine uygun sonuçlar yaratmaktadır. Bakım, onarım, tamir ve gerekli olduğu koşullarda parça değişim hizmetlerimiz, aracınızın en zorlu hava ve yol koşullarına hazırlıklı olmasını sağlar. Bünyemizde vermiş olduğumuz kaliteli oto servis hizmetleri, servisimizin ne kadar ayrıcalıklı ve özel olduğunu bir göstergesini ortaya koymuştur. 

 

Araç Bakım Ve Onarım Hizmeti Neden Önemlidir?

Çorum araç bakım ve onarım hizmeti çok önemlidir çünkü bu hizmetle birlikte aracınızın hava şartlarına ve yol koşullarına göre hazırlıklı olmasını sağlayabilirsiniz. Kaygan, zorlu ve soğuk şartlara karşı dirençli araçlar, elbette daha sağlıklı yolculuk yapma imkânına sahip olur. Bu gibi esnada sıvı kontrolleri, yağ değişimi, filtre değişimi, lastik kontrolleri ve tüm gereklilikler tarafımızdan dikkatlice yapılır. 

Servis olarak bu tip koşullarda en zorlu hizmetlere hazırlıklı olduğumuzdan haberdar olmalısınız. Muazzam bir kadromuz ve teknik ekiplerimiz, her zaman en zorlu çalışma şekli ile göreve hazırdır. Araç kalitenizi muhafaza etmek için donanımlı servisimiz, geniş servis istasyonları ve atölyelerinde üzerine düşen görevi yerine getirmek durumundadır. Servisimizi tercih ederek aracınız için her zaman en doğru kararı vermiş olursunuz.

 

İlgili Konular

Çatlak Cam Tamiri

Çatlak Cam Tamiri

Araç camları, yollardaki çeşitli tehlikeler nedeniyle kolayca çatlayabilir.

Rehbere git

Dizel Enjektör Arıza Belirtileri

Dizel motorlu araçlar, yüksek tork ve yakıt verimliliği avantajlarıyla öne çıkarlar, ancak bu avantajların sürdürülebilmesi için motor bileşenlerinin düzgün çalışması gerekmektedir.

Rehbere git
Dizel Enjektör Arıza Belirtileri
Mazot Pompa Müşürü Arıza Belirtileri Nelerdir?

Mazot Pompa Müşürü Arıza Belirtileri Nelerdir?

Mazot pompa müşürü arıza belirtileri ortaya çıkarsa servisimize gelerek bu konuda bizden destek alabilirsiniz.

Rehbere git

Mazot Filtresi Arızası

Mazot filtresi arızası dizel araçlarda aşınma, yıpranma ve tıkanmaya neden olur.

Rehbere git
Mazot Filtresi Arızası