Osmancık Oto Sanayi

Osmancık Oto Sanayi

Osmancık Oto Sanayi Hizmetlerimiz

Osmancık Oto Sanayi Hizmetlerimiz

Osmancık Sanayi Sitesi, başta araç bakımı ve onarımı olmak üzere, yedek parça değişimi ve çeşitli alanlarda hizmet vermektedir. Araç sahiplerinin güvenliği ve konforu için önemli bir rol oynayan oto servis hizmetleri bizim için de kusursuz ve hataya mahal vermeden uygulanması gereken bakım ve onarım çalışmalarını kapsamaktadır.

Araç bakımı, periyodik kontrol ve tamirat gibi temel hizmetler sunduğumuz servimizde, araçlarınız uzman teknisyenler tarafından detaylı bir şekilde incelenir ve gerekli olan her türlü bakım ve onarım işlemi titizlikle gerçekleştirilir. Böylece araç sahipleri, araçlarının uzun ömürlü ve yakıt tasarruflu olmasını sağlayabilirler. 15 adım kontrol  hizmetlerimiz sayesinde, aracınızın en önemli aksamlarını kısa sürede uzman gözetiminden geçirerek, ileride yaşanması olası arızaların önüne geçilmiş olmaktadır. Araç motoru ya da elektrik sistemlerinde sıkıntıya yol açacak durumların bu sayede tespiti yapılarak, büyük maddi hasarlı arızalar baş göstermeden önüne geçilmiş olmaktadır.

Acil durum müdahaleleri konusunda da hızlı ve etkili bir şekilde hareket eden servisimiz, Aracınızda aniden meydana gelen bir arıza durumunda, bu servislerden yardım alarak aracınızın en kısa sürede yoluna devam etmesini sağlayabilirsiniz.

Osmancık oto sanayi yedek parça değişimlerinde de kalitesi ve işçiliği ön planda Bosch marka güvencesinde değişimler yapılmaktadır. Bu nedenle, orijinal ve kaliteli yedek parçaların tercih edilmesi, araçların uzun ömürlü olması ve güvenliği açısından büyük bir öneme sahiptir.

Periyodik bakım çalışmalarımızda da; motor yağı değişimi, filtrelerin kontrolü ve temizliği, fren sistemlerinin incelenmesi gibi işlemler düzenli aralıklarla yapılmalıdır. Bu bakımlar, aracın sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlar ve olası arızaların önüne geçilmesine yardımcı olur. Fren onarımı ve inovasyonları alanında da güçlü ve yüksek hacimli motorların özel olarak ilgilenilmesi gereken ve uzmanlık gerektiren onarımlarda da yine Bosch markasının kalite ve güvencesinde hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Araçların onarımı uzmanlık gerektiren bir alandır. Motor arızaları, elektrik sistemi sorunları, şanzıman problemleri gibi çeşitli arızaların tespiti ve tamiri servisimiz bünyesinde, son teknoloji arıza tespit cihazları ve profesyonel ekip çalışması ile birlikte yapılmaktadır. Her biri kendi alanında uzman teknisyenler tarafından yapılan bu onarımlar, aracın güvenliği ve performansı için son derece önemli olup, motor sağlığı ve yakıt tasarrufu sağlanmasına da destek olacak nitelikte çalışmalardır.

Ayrıca göçük düzelte ve pasta cila alanında da oldukça profesyonel hizmetler sunan servisimiz, boyasız göçük düzeltme, oto boya ve pasta cila işlemlerinde de aracınızın değer kaybı yaşamadan sorunlarının ortadan kalkmasına yardımcı olmaktadır. Akü kontrolü, garantili akü değişimi ve aracın her türlü elektronik aksamları ile ilgili sorun ve onarımlarda servisimizi gönül rahatlığı ile arayabilirsiniz. Lastik değişimi, oto cam filmi, oto klima, egzoz emisyon ve vale desteğimizle kusursuz ve donanımlı bir oto servis desteği sağlıyoruz.
Osmancık oto sanayi araç sahiplerine güvenilir, kaliteli ve profesyonel hizmet sunarak onların güvenliğini ve konforunu sağlarlar. Uzman kadromuz ve geniş hizmet yelpazemiz ile bölgedeki araç sahiplerinin ilk tercihi olmayı hak ediyoruz.

 
 

Osmancık Oto Sanayi