Uzman Teknik Kadro ve Müşteri Odaklı Yaklaşım

Uzman Teknik Kadro ve Müşteri Odaklı Yaklaşım

Sungurlu Oto Sanayi olarak, her biri alanlarında uzman ve deneyimli profesyoneller ve modern ekipmanlar ile profesyonel hizmet vermekteyiz. Sahip olduğumuz donanım sayesinde, araçlarınızın tüm sorunları en hızlı ve en doğru şekilde tespit edip araçlarınıza uygun çözümler sunuyoruz. Personelimizin sürekli olarak aldıkları eğitimler ile modern teknolojiler ve yöntemler konusundaki bilgilerini güncellemeleri, hizmet kalitemizi devamlı arttırmamızı sağlayan en büyük etkendir.
 
Hizmetlerimizin merkez noktasında daima müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini anlamak yer alır. Sungurlu Oto Sanayi olarak, her müşterimize özel ihtimam gösteriyor ve araçlarının bakım ve onarım süreci boyunca işlemlerimiz hakkında onları açıkça bilgilendiriyoruz. Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz periyodik bakım hatırlatmaları ile araçlarınızın her zaman en iyi durumda kalması için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. 
 

Uzman Teknik Kadro ve Müşteri Odaklı Yaklaşım

Orijinal Yedek Parça Kullanımı ve Vale Hizmetimiz

Orijinal Yedek Parça Kullanımı ve Vale Hizmetimiz

Sungurlu Oto Sanayi olarak, müşterilerimize daima en yüksek kalite standartlarına bir servis deneyimi yaşatmayı amaçlıyoruz. Bakım ve onarım işlemlerimiz sırasında orijinal yedek parçalardan yararlanıyoruz. Kullandığımız parçalar, araç üreticileri tarafından onaylanmış ve test edilmiş ürünler olduğu için, aracınızın performans ve güvenliğini garanti altında tutar. Orijinal parça kullanımı, aracınızın uzun ömürlü olması ve beklenmedik arızaların önüne geçmek açısından kritik bir öneme sahiptir. Servisimizde uyguladığımız her parçanın kalitesinden emin olmak en büyük önceliklerimiz arasında yer alır.

Zamanın sizler için ne kadar değerli olduğunu biliyor ve Sungurlu Oto Sanayi olarak sunduğumuz vale hizmeti ile, siz değerli müşterilerimizin işlerini kolaylaştırmayı hedefliyoruz. Son derece profesyonel ve güvenilir çalışanlardan oluşan vale ekibimiz, aracınızı servisimize getirip götürme zahmetine girmenize hiç gerek kalmadan, aracınızı sizin belirlediğiniz herhangi bir konumdan alır ve bakım onarım işlemleri tamamlandıktan sonra dilediğiniz adrese güvenle teslim eder.

Orijinal Yedek Parça Kullanımı ve Vale Hizmetimiz

Bilgisayarlı Arıza Tespiti ve Diğer Hizmetlerimiz

Bilgisayarlı Arıza Tespiti ve Diğer Hizmetlerimiz

Gelişen teknolojilere ayak uydurmayı ihmal etmiyor ve en doğru arıza tespitlerini yapmak için profesyonel bilgisayarlı arıza tespiti hizmetleri sunuyoruz. Aracınızın motor ve elektronik sistemleri başta olmak üzere diğer birçok bileşeni üzerinde kapsamlı bir kontrol yaparak, olası arıza ve problem durumlarını hızlı ve doğru bir şekilde teşhis etmeyi hedefliyoruz.
Bilgisayarlı arıza tespiti yöntemi ile, gözden kaçmış olan sorunları erken aşamada tespit edip önlem alma şansı yakalıyoruz. arızaların erken bir safhada tespit edilmesi, maliyetleri düşürmenin yanı sıra aracınızın güvenli ve sorunsuz bir şekilde çalışmasına da imkan sağlar. Ayrıca, bu yöntem ile arıza tespit süreci hızlanır dolayısıyla aracınızın serviste geçirdiği süre de en aza indirgenmiş olur.

Sungurlu Oto Sanayi olarak siz değerli müşterilerimize oldukça geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz. Aracınızın ihtiyaç duyabileceği tüm bakım onarım hizmetlerini tek bir çatı altında sizlere sağlıyoruz. İşte sunduğumuz diğer bazı hizmetler:
  • Periyodik Bakım İşlemleri: Aracınızın motor yağı, filtre, fren sistemi, lastik ve diğer kritik bileşenlerini düzenli olarak kontrol ediyor ve gerekli onarımları gerçekleştiriyoruz.
  • Fren ve Süspansiyon Sistemleri Bakımı: Fren balataları, diskler ve amortisörler gibi süspansiyon sistemi bileşenlerini kontrol ediyor ve gerektiğinde değişimini yapıyoruz
  • Klima ve Isıtma Sistemlerinin Kontrolü: Bu sistemleri kontrol ederek, temizlik ve bakım işlemleri ile her mevsim konforlu bir sürüş deneyimi yaşamanızı sağlıyoruz.
  • Lastik Değişimi ve Rot Balans: Lastiklerinizi düzenli olarak kontrol ediyor ve rot balans ayarları ile lastiklerinizin dengeli biçimde aşınmasına olanak tanıyoruz.
  • Elektrik Sistemleri ve Akü Kontrolleri: Elektrik tesisatında oluşan arızalar, akü performansı ve şarj sistemleri ile ilgili oldukça kapsamlı hizmetler sunuyoruz.

Bilgisayarlı Arıza Tespiti ve Diğer Hizmetlerimiz